خرید آنلاین بلیط هواپیما را به چه صورت انجام دهیم؟

[ad_1]

خرید آنلاین بلیط هواپیما را به چه صورت انجام دهیم؟

بلیط هواپیما

 

خرید بلیط هواپیما اولین موضوعی ست که بعد از فکر کردن به سفر به ذهن ما می رسد و پس از آن چند سوال در ذهن ما مطرح می شود : خرید بلیط هواپیمای خارجی و یا داخلی چطور، ازکجا و به چه صورت؟

آیا زمانی را برای مراجعه به آژانس های هواپیمایی اختصاص دهیم و یا از آن زمان برای جستجوی اینترنتی در مورد جذابیت ها و مکان های دیدنی سفر مورد نظر ،استفاده کنیم  و خرید آنلاین بلیط هواپیما را به عنوان بهترین راه جهت جلوگیری از اتلاف وقت انتخاب نماییم ؟

و آیا بهتر نیست  هزینه ی رفت و آمد به آژانس های مسافرتی را  صرف خرید یا تفریح در سفر نماییم؟

 

با کمی حساب و کتاب ، خرید آنلاین بلیط هواپیما را به گزینه های دیگر ترجیح می دهیم و با جستجوی عبارات : خرید بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیمای خارجی  و یا جستجوی عبارتی در مورد مقصد خاصی که در نظر داریم مثلاً : خرید بلیط هواپیمای چین ، می توانیم با تعداد زیادی از سایت های خدمات دهنده بلیط اینترنتی روبرو شویم.

سوالی که پیش می آید این است که ” کدام سایت را انتخاب کنیم ؟ “.

 

من در اولین تجربه ی خرید بلیط آنلاین هواپیما متوجه شدم که بعضی ازسایت ها، نماد اعتماد الکترونیکی دارند که نشان دهنده ی مورد تایید بودن سایت توسط سازمان های مرتبط با ارائه ی خدمات آنلاین می باشد.

پس از بررسی چند سایت معتبر، سایت سفرنیک با دسترسی آسان به اطلاعات ، مراحل ساده تا خرید بلیط ، سرعت بالای پاسخ دهی سایت و طراحی زیبای سایت در نظر اول توجه ام را جلب کرد. دیگر اینکه سایت سفر نیک تمامی پروازهای سیستمی و چارتری برای تمام مسیرهای داخلی و خارجی با خطوط هواپیمایی بسیار متنوع را دارا بود واین موضوع جهت مقایسه ی پروازها برایم بسیارمهم بود.

بنابراین اقدام به خرید بلیط هواپیمای چین از سایت سفر نیک نمودم .درحال انجام مراحل خریدبلیط ،  جهت اطمینان بیشتر با شماره تلفن ذکر شده در سایت (۶٣٠٢-٠٢١) تماس گرفتم و متوجه شدم می توانم ویزای چین و هتل را با قیمت بسیارعالی وارزان در سفرنیک خریداری نمایم.

همچنین در باشگاه مشتریان سفرنیک عضو شدم که می توانم از تخفیف ها و جشنواره های فروش سایت مطلع شوم .

 

ما می توانیم لذت بخش ترین تجربه ی گردشگری و سفر خود را با یک شروع خوب همراه کنیم و تجارب سفر خود را برای دیگران بازگو کنیم و آن ها را در این تجربه ی زیبا شریک نماییم.[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *