گاف عجیب نتانیاهو؛ حمله بی سابقه به اروپا و اعتراف به بمباران سوریه

[ad_1]

گاف عجیب نتانیاهو؛ حمله بی سابقه به اروپا و اعتراف به بمباران سوریه

? نقص فنی رخ داده در جریان گفتگوهای محرمانه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سفر به مجارستان پرده از حمله تند او به اتحادیه اروپا برداشت. نتانیاهو رفتار و تعامل اتحادیه اروپا در قبال اسرائیل را جنون آمیز خوانده و علنا اعتراف کرده که این رژیم بارها سوریه با بمباران کرده است.

?بخشی از سخنان برملا شده نتانیاهو:

?اتحادیه اروپا تنها سازمان بین المللی است که شروطی را برای روابط خود با اسرائیل وضع کرده است.

?اسرائیل با چین روابط ویژه دارد اما این کشور اهمیتی به مسائل سیاسی نمی دهد. همچنین هند، روسیه و آفریقا نیز با اسرائیل رابطه دارند اما همانند اتحادیه اروپا شرطی برای این روابط وضع نکرده اند.

?نتانیاهو از 4 رهبر اروپایی که در مجارستان با آن ها دیدار کرده بود، خواسته به او در داخل نهادها و سازمان های اروپایی کمک کنند تا شرط این اتحادیه مبنی بر پیشبرد عملیات سازش با فلسطینیان به عنوان شرطی برای تقویت روابط با اسرائیل برداشته شود.

?کشورهای اروپایی دست از حمله به اسرائیل برداشته و از این رژیم حمایت کنند.

?توطئه چینی علیه امنیت اسرائیل، در واقع توطئه چینی علیه امنیت اروپا است.

?هیچ دوستی بهتر از مسیحیان حامی اسرائیل در جهان نداریم، نه فقط مسیحی ها، بلکه حتی به برزیل هم بروم، آنجا مورد استقبال گرم و صمیمی به مراتب گرم تر از استقبال حزب لیکود قرار می گیرم.

?اسرائیل روابطی هم با برخی کشورهای عربی دارد.آن ها با ما گفتگو می کنند. آن ها از تکنولوژی و تمامی آنچه ما در مورد آن بحث می کنیم، سخن می گویند.

?ما مرزهای خود نه تنها با مصر بلکه در بلندی های جولان را نیز بسته ایم، دیواری در این مرزها ساختیم زیرا در آنجا با مشکلاتی از جمله تلاش های داعش و ایران برای بازگشایی جبهه های تروریستی مواجه بودیم.

?به پوتین گفتم که ما وقتی شما را میبینیم که در حال انتقال سلاح به حزب الله هستید، شما را هدف قرار می دهیم و بارها این کار را کرده ایم.

?ما بخشی از فرهنگ اروپا را تشکیل می دهیم و اروپا در اسرائیل به پایان می رسد.

گاف عجیب نتانیاهو؛ حمله بی سابقه به اروپا و اعتراف به بمباران سوریه

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *